Medewerkers

Rector

Leendert-Jan Veldhuyzen

Teamleider VO Luc Sluijsmans
Teamleider Basisschool Jutka Colson

Management assistent,

Hoofd OOP

Yvonne Franken

Leerling Administratie

Mitchel Eersel

Gastvrouw

Petra Bulck, Sanaa Saad

Gastheer/technischmedewerker

Ton van wijk

Curriculum Coördinatoren:

 

Primary Program (IPC)

Mari Varsanyi

Language Program

Merel Kroese

Middle Years Program (IMYC)

Merrit Vervenne

Career Program

Jo Hooiveld

Diploma Program (IB)

Marlise Achterbergh

 

 

Decaan

Jo Hooiveld

Intake Coördinator

Merel Kroese

Zorgcoördinator / Intern Begeleider

Elsje Wijk

ICT Coördinator

Suzanne Lustenhouwer

Remedial Teacher

Annemee Siersma

Interne vertrouwenspersoon

Ricky Dost  r.dost@denise.espritscholen.nl

Groepsleerkrachten

 

GR1/2a

Jaqueline Menezes / Stefan Elevelt

GR1/2b

Saskia Nivard

GR3

Dominique Beurskens / Rachel Grannis

GR4/5 Johnny Bus / Willemijn Bekebrede

GR5/6

Johnny Bus / Annemee Siersma

GR7/8

Esther Guerand

 

 

Mentoren

 

LB

Merel Kroese

LC

Anja Beemster

Groep 9a Ellende Klok, Sobhi Achtitah

Groep 9b

Matthijs van Schie, Liselotte Sieffers

Groep 10

Maria Couprie, Benjamin Zuurendonk

Groep 11

Sanne Gloerich. Merrit Vervenne

Groep 12

Marlise Achterberg,

Suzanne Lustenhouwer

Groep 14 Angela Kemper

Groep 15

Pari ten Cate, Jo Hooiveld

Groep 16 

Roland Kraaijpoel, Daan Heldring

 

 

 

Vakleerkrachten

 

Nederlands / NT2

Anja Beemster, Ricky Dost, Sanne Gloerich, Marjolein de Jong, Merel Kroese, Yvonne Franken, Ron Tebbens

Engels

Angela Kemper, Suzanne Lustenhouwer, Liselotte Sieffers, Paula Sutherland, Mari Varsányi

Spaans Merel Kroese

Frans

Paula Sutherland

Wiskunde

Sobhi Achtitah, Bram van Laarhoven

Rekenen

Roland Kraaijpoel, Sobhi Achtitah

Science

Jo Hooiveld, Stephanie Kane

Mens en Maatschappij

Roland Kraaijpoel, Mari Varsányi, Merrit Vervenne, Benjamin Zuurendonk, Marlise Achterbergh

Theory of Knowlegde Marlise Achterbergh

Beeldende Vorming

Daan Heldring, Merrit Vervenne

Muziek

Maartje Sparnaaij, Elenne Klok, Leendert-Jan Veldhuyzen

Drama

Maria Couprie, Jim de Groot, Jaqueline Menezes

Lichamelijke Opvoeding

Matthijs van Schie, Pari ten Cate