Medewerkers

Rector

Leendert-Jan Veldhuyzen

Teamleider VO Luc Sluijsmans
Teamleider Basisschool Jutka Colson

Management assistent

Nelleke de Weerd

Leerling Administratie

Karin Koerts

Gastvrouw

Petra Bulck, Sanaa Saad

Gastheer, Technischmedewerker,

Roostermaker

Ton van wijk

Curriculum Coördinatoren:

 

Primary Program (IPC)

Mari Varsanyi

Language Program

Merel Kroese

Middle Years Program (IMYC)

Merrit Vervenne

Career Program

Jo Hooiveld

Diploma Program (IB)

Marlise Achterbergh

 

 

Decaan

Jo Hooiveld + Pari ten Cate

Intake Coördinator

Merel Kroese

Zorgcoördinator / Intern Begeleider

Elsje Wijk + Gabriella Brescia

ICT Coördinator

Suzanne Lustenhouwer

Remedial Teacher

 

Interne vertrouwenspersoon

Ricky Dost  r.dost@denise.espritscholen.nl

Groepsleerkrachten

 

GR1/2a

Stefan Elevelt

GR1/2b

Saskia Nivard

GR3/4a

Dominique Beurskens + Desmond Elliott 

GR3/4b Willemijn Bekebrede + Desmond Elliott 

GR5/6

Ilse Bos + Kaisa Swarts

GR7/8

Esther Guerand + Kaisa Swarts

 

 

Mentoren

 

LA

Marjolein de Jong + Petra van der Geest

LB

Merel Kroese + Yvonne Franken

LC Anja Beemster

Groep 9

Matthijs van Schie, Liselotte Sieffers

Groep 10a

Sanne Gloerich + Benjamin Zuurendonk

Groep 10b

Elenne Klok + Sobhi Achtitah

Groep 11

Merrit Vervenne + Estevan Veenstra

Groep 12 Marlise Achterbergh + Suzanne Lustenhouwer

Groep 13 & 14

Roland Kraaijpoel

Groep 15

Pari ten Cate

Groep 16

Maria Couprie + Bram van Laarhoven

 

 

Vakleerkrachten

 

Nederlands / NT2

Anja Beemster, Ricky Dost, Sanne Gloerich, Marjolein de Jong, Merel Kroese, Yvonne Franken, Petra van de Geest, Dominique Beurskens

Engels

Suzanne Lustenhouwer, Liselotte Sieffers, Paula Sutherland, Mari Varsányi, Philip Blinko, Desmond Elliott

Spaans Rosana Navaro, Merel Kroese

Frans

Paula Sutherland, Ricky Dost

Wiskunde

Sobhi Achtitah, Bram van Laarhoven

Rekenen

Sobhi Achtitah

Science

Jo Hooiveld, Stephanie Kane, Estevan Veenstra

Mens en Maatschappij

Roland Kraaijpoel, Merrit Vervenne, Benjamin Zuurendonk, Marlise Achterbergh

Knowlegde Studies Marlise Achterbergh

Muziek

Elenne Klok, Leendert-Jan Veldhuyzen, Isabella Looman

Drama

Maria Couprie, Jim de Groot, Bas Grevelink

Lichamelijke Opvoeding

Matthijs van Schie, Pari ten Cate

Onderwijsassistentes

Gina Lindeboom, Yueshra Roshdy