Medewerkers

Rector

Leendert-Jan Veldhuyzen

Teamleider VO Luc Sluijsmans
Teamleider Basisschool Jutka Colson

Management assistent

Nelleke de Weerd

Leerling Administratie

Karin Koerts

Gastvrouw

Petra Bulck, Sanaa Saad

Gastheer, Technisch medewerker, Roostermaker

Ton van wijk

Curriculum Coördinatoren:

 

Primary Program (IPC)

Kaisa Eskelinen

Language Program

Merel Kroese

Brugklascoordinator Liselotte Sieffers

Middle Years Program (IMYC)

Maria Couprie

Career Program

Sobhi Achtitah 

Diploma Program (IB)

Marlise Achterbergh

Diploma Program (MAVO) Roland Kraaijpoel
   

Decaan

Jo Hooiveld, Pari ten Cate

Teacher Support Coordinator

Gabriella Brescia

Student Support Coordinator Jeffrey Post

 

 

Groepsleerkrachten

 

GR1/2a

Stefan Elevelt

GR1/2b

Saskia Nivard

GR1/2c

Pepita Franke
Maria Boukoura

GR3

Dominique Beurskens

Chantelle Tucker

GR4 Gina Lindenboom
Chantelle Tucker

GR5

Ilse Bos
Kaisa Eskelinen

GR6/7

Willemijn Bekebrede
Katya Barrins

GR8

Esther Guerand
Dominique Beurskens

Mentoren

 

LA

Marjolein de Jong

LB Merel Kroese + Yvonne Franken
LC Petra van der Geest

Groep 9

Liselotte Sieffers

Gr Matthijs van Schie

Groep 10a

Sanne Gloerich + Benjamin Zuurendonk

Groep 10b

Elenne Klok + Stephanie Kane

Groep 11a Maria Couprie + Coen van Wetering

Groep 11b

Amy Poon + Estevan Veenstra 

Groep 12i Marlise Achterbergh

Groep 13i

Mary Worrell

Groep 14m Roland Kraaijpoel

Groep 15

Pari ten Cate + Sobhi Achtitah 

Groep 16

 

Lisanne de Nood + Bram van Laarhoven

Vakleerkrachten

 

Nederlands / NT2

Ricky Dost, Sanne Gloerich, Marjolein de Jong, Merel Kroese, Yvonne Franken, Petra van de Geest, Dominique Beurskens, Wieke Rusman

Engels

Mary Worrell, Liselotte Sieffers, Mari Varsányi, Philip Blinko, Camille Simonse

Spaans Rosana Navaro

Frans

Ricky Dost

Wiskunde

Sobhi Achtitah
Bram van Laarhoven
Rene van der Tas

Rekenen

Sobhi Achtitah

Science

Jo Hooiveld, Stephanie Kane, Estevan Veenstra

Mens en Maatschappij

Roland Kraaijpoel, Merrit Vervenne, Benjamin Zuurendonk, Marlise Achterbergh, Coen van Wetering

Knowlegde Studies Marlise Achterbergh

Muziek

Elenne Klok
Isabella van Wetten

Drama

Maria Couprie, Bas Grevelink

Lichamelijke Opvoeding

Matthijs van Schie, Pari ten Cate

Onderwijsassistentes

Inez Tulner, Yueshra Roshdy