Medewerkers

Rector Leendert-Jan Veldhuyzen
Conrector Luc Sluijsmans
Teamleider VO Jo Hooiveld + Merel Kroese
Teamleider Basisschool Jutka Colson
Managementassistent Nelleke de Weerd
Leerlingenadministratie Karin Koerts
Bibliotheek / Events Lilith Zwaan
Gastvrouw Petra Bulck + Linda Staasen
Hoof Facilitair Ton van Wijk

Curriculum Coördinatoren:

 

Primary Program (IPC) Kaisa Eskelinen
Language Program Petra van der Geest 
Brugklascoordinator Liselotte Sieffers
Middle Years Program (IMYC) Maria Couprie
Career Program Sobhi Achtitah
Diploma Program (IB) Marlise Achterbergh
Diploma Program (Mavo/Havo) Roland Kraaijpoel
Examensecretaris Coen van Wetering
Decaan Yvonne Franken + Pari ten Cate
Ondersteuningscoordinator Gabriella Brescia en Jeffrey Post
   

Groepsleerkrachten:

 

1/2a Stefan Elevelt
1/2b Jolinde Vlieger
1/2c Pepita Franke + Maria Boukoura
3a Imara Mud + Chantelle Tucker
3b Imara Mud + Chantelle Tucker
4 Rens Jonk + Melany Mistrorigo
5 Kaisa Eskelinen + Johnny Bus
6 Katya Barrins + Willemijn Bekebrede
7 Eshter Guerand + Jordy Smeekens
8 Ester Guerand + Dominique Beurskens

Mentoren:

 

T1 Wieke Rusman
T2 Marjolein de Jong
T3 Debbie Walst
T10 Ellen Peters + Elin Rolfes
T11 Petra van der Geest + Bas Grevelink
Groep 9a Sjoerd Bleijerveld + Liselotte Sieffers
Groep 9b Matthijs van Schie + Jackline Nambaziira
Groep 10a Camille Simonse + Benjamin Zuurendonk
Groep 10b Elenne Klok + Stephanie Kane
Groep 11a Mascha Keersmaekers + Rene van der Tas
Groep 11b Coen van Wetering + Maria Couprie
Groep 11c Osman Meyredi + Yvonne Franken
Groep 12 Marlise Achterbergh + Cara Ledman
Groep 13i Anna Huijgen + Bram van Laarhoven
Groep 14i Amy Poon + Marlise Achterbergh
Groep 13ha Sanne Gloerich + Lisanne de Nood
Groep 13hb Jean Huntjens + Merrit Vervenne
Groep 14ma Roland Kraaijpoel
Groep 14mb Estevan Veenstra
Groep 15 Sobhi Achtitah + Pari ten Cate

Vakleerkrachten:

 

Nederlands / NT2

Ricky Dost, Sanne Gloerich, Marjolein de Jong, Merel Kroese, Yvonne Franken, Petra van de Geest, Dominique Beurskens, Wieke Rusman, Debbie Walst

Engels

Amy Poon, Liselotte Sieffers, Cara Ledman, Camille Simonse, Jhonny Bus

Spaans Samuel Vazquez Rico

Frans

Ricky Dost

Wiskunde

Sobhi Achtitah, Bram van Laarhoven, Rene van der Tas, Sjoerd Bleijerveld

Rekenen

Sobhi Achtitah

Science

Jo Hooiveld, Stephanie Kane, Estevan Veenstra, Christina Papoula

Mens en Maatschappij

Roland Kraaijpoel, Merrit Vervenne, Benjamin Zuurendonk, Marlise Achterbergh, Coen van Wetering, Jean Huntjens

Theory of knowledge Marlise Achterbergh

Muziek

Elenne Klok, Isabella van Wetten, Osman Meyredi, Kris Pels

Drama

Maria Couprie, Bas Grevelink, Vera Laan, Jordy Smeekens

Lichamelijke Opvoeding

Matthijs van Schie, Pari ten Cate, Thomas van den Broek

Onderwijsassistentes

Inez Tulner, Nathasya Standaar