Medewerkers

Rector

Luc Sluijsmans

Teamleiders PO/VO

Jeffrey Post + Merel Kroese + Jenno van der Wal + Gabriella Brescia + Jutka Colson

Managementassistent

Nelleke de Weerd

Leerlingenadministratie

Imelda Spaans + Tullia Mocci

Bibliotheek / Leermiddelen

Karin Koerts

Receptioniste

Vivian Simon

Kantinemanager

Gerard Boontjes

Conciërge

Nick Jansen - Ilias Benlarbi 

Onderwijsassistent

Inez Voet-Tulner, Lisa Dirven

Verzuimcoördinator

Sjaak Meerdink

TOA

Jesse Small

Hoofd bedrijfsvoering

Ton van Wijk

Vertrouwenspersonen voor ouders en leerlingen Mascha Keersmaekers, Pepita Franke en Matthijs van Schie

Curriculumcoördinatoren

Groep 0 Marjolein de Jong
Primary Program (IPC) Kaisa Eskelinen (tevens voorzitter curriculumcommissie DENISE)
Rekencoordinator  Willemijn Bekebred
Language Program Debbie Walst
Middle Years Program (IMYC) Coen van Wetering + Rimmert Faber
Career Program Debbie Walst
Diploma Program (IB) Amy Poon
EE Coordinator Anna Huijgen
CAS Coordinator  Stephanie Kane
Diploma Program (Mavo) Jesse Mesman
Diploma Program (Havo) Merrit Vervenne
Examensecretaris Jean Huntjens
Decaan Pari ten Cate
Ondersteuningscoordinatoren Noa Hendriksen + Willemijn van der Laan
Anit-pestcoordinator en vertrouwenspersoon Pepita Franke + Mascha Keersmaekers + Matthijs van Schie

Groepsleerkrachten PO

1/2a

Stefan Elevelt + Violeta Ortega

1/2b

Katelijne O’Shea + Violeta Ortega

1/2c

Amaya Fernandez + Rianne Stern-Philippa

1/2d

Amaya Fernandez + Saskia Nivard + Sara van den Brink

3a 

Arjan Sapei + Terri Prinsloo

3b

Chantelle Tucker + Laurien Kramer

4a 

Willemijn Bekebrede + Terri Prinsloo

4b

Pamela Baas + Chantelle Tucker

5a

Dagmar Kloppenburg + Lander Labayen

5b

Alexia Mavromatis + Lader Labayen + Marieke ten Have

6a

Imara Mud + Katya Barrins

6b

Eric Hasselaar + Katya Barrins 

7

Marije Schrier + Patricia Ubago Senosiain

8

Dominque Beurskens + Lotte Barendse + Patricia Ubago Senosiain

TPO

Pepita Franke + Esther Guerand

Mentoren

T0a

Marjolein de Jong

T0b

Petra van der Geest

T0c

Lars Gödecke + Cindy Rouwhorst

T1

Carmen Popescu + Vera Laan

T2

Didi van Dijk + Michelle Kools

T10

Debbie Walst + Bas Grevelink

T11

Salma Issa + Annalies Pool

Groep 9a

Liselotte Sieffers + Thomas van den Broek

Groep 9b

Matthijs van Schie + Yvette de Wilde

Groep 10a

Chaymae Allache + Selva Jimenez

Groep 10b

Renee van Munster + Emma Snel

Groep 10c

Maureen Nuijen + Rawnie Parsons-Lock

Groep 11a

Jackline Nambaziira + Coen van Wetering

Groep 11b

Rimmert Faber + Maria Couprie

Groep 11c

Lhoussaine Oumad + Osman Meyredi

Groep 12a

Mascha Keersmaekers + Timothy Smith

Groep 12b

Trine Lindström + Remco Middelveld

Groep 12c

Christina Papoula + Anna Huijgen

Groep 13ia

Estevan Veenstra + Verity Callaghan

Groep 13ib

Stephanie Kane + Jack Shannon

Groep 14ia

Isil Saka + Amy Poon

Groep 14ma

Roland Kraaijpoel

Groep 14mb

Jesse Mesman

Groep 14mc

José Heesakkers

Groep 13ha

Saar Postma + Merrit Vervenne

Groep 13hb

Jean Huntjens + Isabella Vink

Groep 14h

Ikram El Yakhloufi + Maarten van Gemert

Groep 15

Pari ten Cate

Vakleerkrachten

Nederlands / NT2

Maureen Nuijen, Marjolein de Jong, Merel Kroese, Petra van de Geest, Rimmert Faber, Dominique Beurskens, Debbie Walst, Bas Grevelink, Esther Sibinga, Isabella Vink, Annalies Pool, Emma Snel, Mariken Bonhoffer, Astrid Barendsen

Engels

Amy Poon, Liselotte Sieffers, Renee van Munster, Jackline Nambaziira, Esther Guerand, Jack Shannon, Timothy Smith

Spaans

Selva Jimenez Calvo

Arabisch/Frans

Samira Haddad

Turks

Canan Gonecay

Wiskunde

Isil Saka, Christina Papoula, Jenno van der Wal, Carmen Popescu, Chaymae Allache, Melek Kaymaz, Lhoussaine Oumad

Rekenen

Lhoussaine Oumad

Science

Stephanie Kane, Estevan Veenstra, Christina Papoula, Maarten van Gemert, José Heesakkers, Jesse Mesman, Remco Middelveld, Tuba Stouthart, Marijn van Erp

Mens en Maatschappij

Roland Kraaijpoel, Merrit Vervenne, Coen van Wetering, Jean Huntjens, Anna Huijgen, Didi van Dijk, Ikram El Yakhloufi, Rimmert Faber, Sander van Hees

Theory of knowledge

Roland Kraaijpoel, Timothy Smith, Amy Poon

Muziek

Isabella van Wetten, Osman Meyredi, Cindy Rouwhorst

Drama

Maria Couprie, Bas Grevelink, Vera Laan, Yvette de Wilde

Lichamelijke Opvoeding

Matthijs van Schie, Pari ten Cate, Thomas van den Broek, Lars Gödecke, Sennah Regensburg (LIO)

Art

Mascha Keersmaekers, Rawnie Parsons-Lock, Michelle Kools