Medewerkers

Rector

Luc Sluijsmans

Teamleider PO/VO

Jo Hooiveld + Merel Kroese + Jenno van der Wal + Gabriella Brescia + Jutka Colson

Management Assistent

Nelleke de Weerd

Leerlingenadministratie

Imelda Spaans + Laura ter Haar

Bibliotheek / Leermiddelen

Karin Koerts

Receptioniste

Vivian Simon

Kantinemedewerker

Gerard Boontjes

Conciërge

Nick Jansen 

Onderwijsassistent

Inez Voet-Tulner, Lisa Dirvin

Verzuimcoördinator

Sjaak Meerdink

TOA

Jeroen Buijs

Hoofd bedrijfsvoering

Ton van Wijk

Curriculumcoördinatoren

Primary Program (IPC) Kaisa Eskelinen
Language Program Petra van der Geest
Middle Years Program (IMYC) Maria Couprie, Jordy Smeekens
Career Program Petra van der Geest
Diploma Program (IB) Amy Poon
Diploma Program (Mavo) Roland Kraaijpoel
Diploma Program (Havo) Merrit Vervenne
Examensecretaris Coen van Wetering
Decaan Pari ten Cate
Ondersteuningscoordinatoren Jeffrey Post + Gabriella Brescia
Anit-pestcoordinator en vertrouwenspersoon Jeffrey Post + Gabriella Brescia

Groepsleerkrachten PO

1/2a

Stefan Elevelt

1/2b

Katelijne O’Shea + Jolien van der Kamp-Gielleit

1/2c

Amaya Fernandez + Rianne Stern-Philippa

1/2d

Amaya Fernandez + Saskia Nivard

3a 

Imara Mud + Chantelle Tucker 

3b

Chantelle Tucker + Laurien Kramer

4a 

Willemijn Bekebrede + Patricia Ubago Senosiain 

4b

Pamela Baas + Patricia Ubago Senosiain

5 a

Marije Schrier + Terri Prinsloo

5 b

Dagmar Kloppenburg + Kaisa Eskelinen

6

Elisa Mons

7

Jordy Smeekens + Katya Barrins 

8

Dominique Beurskens + Maria Boukoura

TPO

Pepita Franke + Esther Guerand

Mentoren

T0

Marjolein de Jong

T1

Camille Simonse

T10

Debbie Walst + Lars Gödecke

T11

Petra van der Geest

Groep 9a

Thomas van den Broek + Liselotte Sieffers

Groep 9b

Matthijs van Schie + Didi van Dijk

Groep 10a

Selva Jimenez Calvo + Maria Couprie

Groep 10b

Isabella van Wetten + Renee van Munster 

Groep 10c

Maureen Nuijen + Carmen Popescu

Groep 11a

Jackline Nambaziira + Sjoerd Bleijerveld

Groep 11b

Rimmert Faber + Chaymae Alleche

Groep 11c

Bas Grevelink + Samira Haddad

Groep 12a

Mascha Keersmaekers + Christina Papoula

Groep 12b

Cara Ledman + Remco Middelveld

Groep 13ia

Marlise Achterbergh

Groep 13ib

Estevan Veenstra

Groep 14i

Isil Saka + Stephanie Kane

Groep 13ha

Sobhi Achtitah + Isabella Vink

Groep 13hb

Esther Sibinga + Jean Huntjens

Groep 14h

Ikram El Yakhloufi + Maarten van Gemert

Groep 14ma

Roland Kraaijpoel

Groep 14mb

Jesse Mesman

Groep 15a

Pari ten Cate

Groep 15b

Osman Meyredi + José Heesakkers

Vakleerkrachten

Nederlands / NT2

Maureen Nuijen, Marjolein de Jong, Merel Kroese, Petra van de Geest, Rimmert Faber, Dominique Beurskens, Debbie Walst, Bas Grevelink, Esther Sibinga, Isabella Vink, Samira Haddad, Patricia van Dorsten, Annalies Pool

Engels

Amy Poon, Liselotte Sieffers, Cara Ledman, Camille Simonse, Renee van Munster, Jackline Nambaziira, Maria Boukoura, Esther Guerand 

Spaans

Selva Jimenez Calvo

Arabisch/Frans

Samira Haddad

Wiskunde

Sobhi Achtitah, Sjoerd Bleijerveld, Isil Saka, Christina Papoula, Jenno van der Wal, Carmen Popescu, Chaymae Allache 

Rekenen

Sobhi Achtitah

Science

Jo Hooiveld, Stephanie Kane, Estevan Veenstra, Christina Papoula, Maarten van Gemert, José Heesakkers, Jesse Mesman, Remco Middelveld, Tuba Stouthart

Mens en Maatschappij

Roland Kraaijpoel, Merrit Vervenne, Marlise Achterbergh, Coen van Wetering, Jean Huntjens, Anna Huijgen, Didi van Dijk, Ikram El Yakhloufi, Rimmert Faber

Theory of knowledge

Marlise Achterbergh, Cara Ledman

Muziek

Isabella van Wetten, Osman Meyredi, Cindy Rouwhorst

Drama

Maria Couprie, Bas Grevelink, Vera Laan, Jordy Smeekens

Lichamelijke Opvoeding

Matthijs van Schie, Pari ten Cate, Thomas van den Broek, Lars Gödecke

Art

Mascha Keersmaekers, Rawnie Parsons-Lock